USŁUGI
Projektowanie podłóg i profesjonalne doradztwo techniczne
Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi projektantami wnętrz pozwalają na wszechstronną pomoc podczas projektowania i doboru właściwej podłogi. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie, nasi projektanci dostosowują propozycje i projekty aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Współpraca z największymi producentami chemii parkietowej oraz podłóg drewnianych pozwala nam zapewnić Państwu serwis techniczny, doradztwo oraz konsultacje.

Wykonujemy pomiary wilgotności
Standardem w działaniach naszej firmy jest dokonywanie pomiarów wilgotności podłoża, drewna oraz powietrza. Pomiary dokonywane są zawsze przed przystąpieniem do kładzenia podłogi u klienta.

Przyrządy wykorzystywane i posiadane przez nas należą do najlepszych i najdokładniejszych dostępnych na rynku. Pozwala to dokładnie ocenić warunki i dostosować technikę kładzenia podłogi do specyfiki pomieszczenia.

Układanie parkietu i wykładzin, cyklinowanie, lakierowanie
Nasza firma wykonuje usługi parkieciarskie w zakresie układania, cyklinowania, lakierowania i olejowania podłóg drewnianych oraz układania wykładzin. Prace wykonują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Prace wykonywane są maszynami najnowszej generacji firm WOLFF, FESTOOL i BOSH

Sprzedaż parkietów, wykładzin, listew, chemii podłogowej i usług
Firma Alflor zapewnia wszystkie materiały i usługi niezbędnę do wykonania podłogi.